MÖBLER / Möbler, övrigt / Järnsängar 8985099
nr 898 5099
Järnsängar
1 par, 1800-tal, bemålade, innermått 190x80
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:34:54
300 kr
400 kr
1.500 kr
500 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.800 kr